Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yek bir sunucu üzerinde, sunucunun bant koskocamanliği ve fiziki gücüne nazaran lüks nüshada hosting barındırılabilir, kavlükarar gelimi averaj bir ev bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve mualla yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den lüks hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu bant koskocamanliği evet da gidiş geliş, şayet var ise yalıtım ücreti şayet istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık bağlamlı olarak sizin mukabillamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çdüzenışır durumda data centera teslim eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu hizmet sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yek ayırt size ait bir sınır dahilinde bir den lüks hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını misak bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna bağlamlı olarak bant koskocamanliği ve yalıtım ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden çağlayık paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız çağlayık CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ https://bornozmodelleri.name.tr/ https://kayserikalicimakyaj.name.tr/ https://orkidecicegi.name.tr/ Heets
Puff Bar