Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman alan almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat bâtınin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak bâtınin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mehabetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kızılışkanlıklarını tebdil etmek ve insanoğluın elan azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets sunmak bâtınin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine munis olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı bâtınin mutasavvertır. Aparey, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu iş, dumanün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara nazaran elan azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak bâtınin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanmaı da yerel yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı sebebiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere öteki duman ürünleri üzere bağımlılık binacı olabileceği konusunda uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Bazı mizaç örgütleri, Heets üzere duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır emrazı ve öteki mizaç problemlerine illet olabileceğinden telaş etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara nazaran elan azca zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan zevat bâtınin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara nazaran elan azca zararlı olduğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına munis şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine munis şekilde kullanmalıdırlar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ https://bornozmodelleri.name.tr/ https://kayserikalicimakyaj.name.tr/ https://orkidecicegi.name.tr/ Heets
Puff Bar