Yat Isticar
Yat isticar, yata katılmak talip ancak yat sarmak istemeyen eşhas tarafından çok çoğunlukla yeğleme edilmektedir. Yat isticar sorunlemi her dakika hem meşakkatli hem de huzurlu ve abat bir tatil geçirmek kucakin son sıcaklıkölçer elzem bir konudur.
Yat isticar sorunlemi konstrüksiyonlmadan önce ne bir tatil planlandığı konusunda bir düşünce sahibi olunmalıdır. Örneğin, küme halinde tatil konstrüksiyonlacaksa ona gereğince teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, istenen tatile yarar bir güzergah belirlenir yahut tekrar kişilerin zevkine yarar DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti kadar hizmetler belirlenir.
Türkiye kucakin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı yetiştirmek kucakin 1960’lı yıllarda vürutmeye kellelamıştır.
Anne olarak 5 çeşit yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Zümre halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar sorunlemi Türkiye kucakin olabildiğince yeğleme edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 esas kellelıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Bütün mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’de en çok gökçe yol kucakin yeğleme edilmektedir. Ahşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler gökçe turlar kucakin kullanılmaktadır. Trol teknelerine memişhane ve kamaralar ve emniyet hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda kellelamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda evet. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 titrem istimal suyu, zararlı deniz kucakin tank ve herkesin rahat sığabileceği abat kamaları vardır.
2010’lu yıllarda meydana getirilen bir araştırma gökçe yolculuğun klübe gitme, otel tatili yahut resort tatilinden çok elan çokça yeğleme edildiğini ortaya koymuşdolaşma.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’de yaşayıp gökçe tura katışmak isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Makro ve önde gelen yat firmalarının sunmuş olduğu hizmetler sebebiyle 20 yıldır hayatımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alakavşakı, Kaş, Çeşme, Adrasan kadar tatil bölgelerinde tatil yetiştirmek isteyenlerin olabildiğince çok yeğleme etmiş olduğu bir yoldur.
Hem tutarlarının uçuk olmaması hem de huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir tatil başüstüneğundan karada tatile gitmekten çok elan çokça yeğleme edilir.
Mavi yol yetiştirmek kucakin yat isticar sorunleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota konusunda kafasında istifham sorunareti olan kişilerin, gökçe yol hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda mesuliyetli kişisiyle görüşüp bir karara rabıtlanması sağlamlanabilir.
Hatta bütçeye gereğince İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölükükremek, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, kemer, gönyük yolundaki denizdeki koyların nazar boncuğu nazar boncuğu gezilerek çok enfes bir tatil yapabilir.
Bu sefer üzerinde hem son sıcaklıkölçer eskimemiş olan koylarda kükremek, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme okazyonı elde edebilirsiniz hem de bucak bucak karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’de en çok yeğleme edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar olabildiğince sıktır çünkü yurtdışından gelen seyyah sayısı olabildiğince fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğhale baş kellea sınırlanmak kucakin bu yola olabildiğince çokça kellevurur. Bu turistler sebebiyle vatandaşlarımız da gökçe dolaşma hileışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 yıl önce gökçe dolaşma dendiğinde Bodrum’da üstelik çok çokça yeğleme edilmezdi ancak son 5 senelik proseste imdi herkes gökçe tura çıkmaya kelleladı.
Yat isticar hizmeti sunan şirket arayışı yaratıcı eşhas her firmayla temamelidir ki verilen hizmetin güvenilen oluşu konusunda kesin hunılar oluşmaya kellelasın.
Özellikle Bodrum’dan kellelayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri izleme edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti konstrüksiyonlabilir. Bu sefer gidilirken görülecek koyların sert çoğunda belki 2000 yıl sonra ilk el bir insanın ayaklar değecek durumda mümkün. Her yüz hem çok eskimemiş hem aşırı katıksız güzellikler barındırmaktadır.
Zümre halinde iş yahut sosyal eşlarla, nazar boncuğu başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler kucakin olağanüstü keyif verici bir tatil yaşanabilir. üste bu tatil konstrüksiyonlırken kenarya çıktığınız yerlerde tün abdüplerine, leziz kükremek ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek tatil sürenizde maksimum şatır aralık geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

bodrum yat kiralama

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ https://bornozmodelleri.name.tr/ https://kayserikalicimakyaj.name.tr/ https://orkidecicegi.name.tr/ Heets
Puff Bar