Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen henüz sade modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını engellemek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri yalınlık ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine mevsuk fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence raksında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biraşırı erkek dergisinde gacı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arz almaya saksıladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman bile evetğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası evetğu derece ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyerinde keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri hareketsiz pasaj olarak satmanın birlikte biraşırı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşırı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat giderek liberalleşmeye mevsuk giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla ait olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe bildirmek yürekin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse bile omurga saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hareketsiz başına veya bir partnerle her yaştan kişioğlu tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakarak seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakarak ihtiyaç, hayata renk beslemek yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde mestur evetğu yürekin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten lezzet yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla sürmek temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre eksiltmek, mesleklevselliği için veri edinmeden satın eksiltmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin kocaman çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan alışbilgiş henüz palas ve fariğ olmaya saksıladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks canında yaşanan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu zaitrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, canına güçlülık beslemek, henüz yerinde bir orgazm sürmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek yürekin sex shoplardan alışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan pazari memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kocaman vürutmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum mevsuk olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta nispeten keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona bakarak akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en palas yolu. Antrparantez seks sırasında laflamak çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken yararsızeksiltmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek bariyer tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz yerinde seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ https://bornozmodelleri.name.tr/ https://kayserikalicimakyaj.name.tr/ https://orkidecicegi.name.tr/ Heets
Puff Bar