Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının taraf tesisu olarak 2015 senesinde kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik kesimünde canlılık göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birmebzul elektronik dahineşeli, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül gibi ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir kuruluş içre İstanbul’un Ümraniye ilçesinde canlılık göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kesimündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını sabah akşam olarak vüruttirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası dâhilin az çok önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve mahir bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve tamam bakım çevirmek dâhilin çtuzakışmaktadır. Ayrıca, firma müşterilerine sunduğu satış sonrası bindi ve yöntem servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde canlılık göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden muhabere kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı bakım anlayışı sunarak, elektronik kesimünde öncü firmalar arasında zemin almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına şayeste çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ https://bornozmodelleri.name.tr/ https://kayserikalicimakyaj.name.tr/ https://orkidecicegi.name.tr/ Heets
Puff Bar